Titles you rated
Miss SloaneRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Officer of the YearRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5