Series
Ratings
181
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Concrete MarketRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5