Movies
Ratings
192
WadjdaRated ★ 4.5
SeaspiracyRated ★ 5.0
HerRated ★ 2.0
Secret SuperstarRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
We're the MillersRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0