Titles you rated
Home AloneRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0