Movies
Ratings
1170
The Battleship IslandRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0