Titles you rated
The Lion KingRated ★ 3.0
BridesmaidsRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
TullyRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5