Series
Ratings
209- To My StarRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Lily FeverRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
Ordinary LoveRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
BigRated ★ 2.0