Movies
Ratings
350
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Speed RacerRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 2.0
CubeRated ★ 3.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Bodyguards and AssassinsRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
WarRated ★ 3.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 3.0
CommandoRated ★ 2.5
Green LanternRated ★ 2.5