Titles you rated
Starship Troopers: InvasionRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Aachi and SsipakRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Under SiegeRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0- Baby's Day OutRated ★ 3.0