Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0