Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 1.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Kraven the HunterRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 2.0