Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 3.0
Dragon Ball Z Kai: Androids / Cell SagaRated ★ 4.0- Hare+Guu FinalRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5- K for KimbapRated ★ 0.5
- Hare+Guu DeluxeRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
YAIBA: Samurai LegendRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Dragon Ball Z Kai: Sayian / Frieza SagaRated ★ 4.0
Marvel ZombiesRated ★ 2.0
TwelveRated ★ 1.0
Dragon BallRated ★ 3.5
Marvel's The DefendersRated ★ 3.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.5
Eyes of WakandaRated ★ 2.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0