Titles you rated
The TreacherousRated ★ 1.5
ChaplinRated ★ 3.0
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Child 44Rated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
LegendRated ★ 2.0
The MagicianRated ★ 1.5
Talk to HerRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 2.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
MacbethRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0