Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5