Series
Ratings
370
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Slow TrainRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
UnframedRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 3.5
The Pleasures and Sorrows of WorkRated ★ 4.0- My TeacherRated ★ 4.5
Ferris Wheel at NightRated ★ 3.5