Movies
Ratings
111
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 1.0
AtonementRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0