Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
Slow VideoRated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Red CarpetRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.0
We Are BrothersRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0- DoctorRated ★ 1.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 1.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
IntrudersRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0