Titles you rated
HeroesRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
The FlashRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0