Movies
Ratings
24
The HolidayRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The Nanny DiariesRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Devil's ViolinistRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 4.5