Titles you rated
Fortuna's EyeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 4.5
Dark WatersRated ★ 5.0
Bad GeniusRated ★ 4.5
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 3.5
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 3.5
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 3.5
Violet Evergarden The MovieRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Laplace's WitchRated ★ 3.0