Movies
Ratings
696
Les MisérablesRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Innocent ThingRated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.0
New TrialRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0- The Forbidden Legend: Sex & ChopsticksRated ★ 2.0
NerveRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 2.0