Movies
Ratings
252
Begin AgainRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 3.5
Death of a SalesmanRated ★ 5.0
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 4.0- Almost CheRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 4.0
White VengeanceRated ★ 4.0
Ong Bak 2Rated ★ 3.5
The Great DictatorRated ★ 5.0
The Red ShoesRated ★ 4.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.0