Movies
Ratings
225
The Divine MoveRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
BrokenRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.5