Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
White VengeanceRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 1.0
Summer WarsRated ★ 5.0
RedRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0