Movies
Ratings
443
My Dear EnemyRated ★ 4.5
Fourth PlaceRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5