Movies
Ratings
434
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0