Movies
Ratings
146
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Grown UpsRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0