Movies
Ratings
595
The TreacherousRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 2.5
BladeRated ★ 4.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.5
Tangled Ever AfterRated ★ 4.0
DumboRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 3.5
RangoRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.5