Movies
Ratings
1501
Layer CakeRated ★ 3.5
BloodshotRated ★ 2.5
Burn After ReadingRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
The Tomorrow WarRated ★ 2.0
Night in ParadiseRated ★ 1.0
NomadlandRated ★ 5.0
Start-UpRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 3.0
The 8th NightRated ★ 3.0
PolarRated ★ 3.0
Army of the DeadRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 1.5
I Care a LotRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0