Movies
Ratings
73
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
PandoraRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5