Series
Ratings
31
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0