Series
Ratings
39
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Kemono FriendsRated ★ 4.5
HellsingRated ★ 5.0- Soul EaterRated ★ 5.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 4.5
Log HorizonRated ★ 5.0- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
- The iDOLM@STERRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0- 유희왕 1기Rated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0