Titles you rated
Steel RainRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
Pippi in the South SeasRated ★ 2.0
Tinker BellRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 2.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 1.5