Series
Ratings
120
Brush Up LifeRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
BrainRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
The Third CharmRated ★ 1.5
Man from the EquatorRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0