Series
Ratings
25
Bridal MaskRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5