Titles you rated
 How Do You KnowRated ★ 3.5 How Do You KnowRated ★ 3.5
 WhiplashRated ★ 3.5 WhiplashRated ★ 3.5
 MulanRated ★ 0.5 MulanRated ★ 0.5
 CocoRated ★ 5.0 CocoRated ★ 5.0
 The Last EmperorRated ★ 5.0 The Last EmperorRated ★ 5.0
 Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0 Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
 Our TimesRated ★ 3.0 Our TimesRated ★ 3.0
 Mean GirlsRated ★ 4.5 Mean GirlsRated ★ 4.5
 Lady of the DynastyRated ★ 4.0 Lady of the DynastyRated ★ 4.0
 My Love, My BrideRated ★ 3.0 My Love, My BrideRated ★ 3.0
 SecretRated ★ 4.5 SecretRated ★ 4.5
 About TimeRated ★ 4.5 About TimeRated ★ 4.5
 Architecture 101Rated ★ 1.0 Architecture 101Rated ★ 1.0
 Be With YouRated ★ 4.0 Be With YouRated ★ 4.0
 House of Flying DaggersRated ★ 4.0 House of Flying DaggersRated ★ 4.0
 The Great GatsbyRated ★ 4.0 The Great GatsbyRated ★ 4.0
 Me Before YouRated ★ 2.5 Me Before YouRated ★ 2.5
 Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0 Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
 A Simple FavorRated ★ 2.5 A Simple FavorRated ★ 2.5
 Someone GreatRated ★ 1.5 Someone GreatRated ★ 1.5