Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Goblin SlayerRated ★ 1.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 4.0
Hip Hop TeacherRated ★ 2.0
MindhunterRated ★ 3.5
Evil GeniusRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 2.5
CastlevaniaRated ★ 4.0- CastlevaniaRated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 5.0
SupergirlRated ★ 2.0