Series
Ratings
22
HeroesRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0