Movies
Ratings
15
TangledRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5