Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 5.0
D-DayRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5- Transporter: The SeriesRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 5.0