Movies
Ratings
66
The SubstanceRated ★ 0.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5