Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0