Titles you rated
Wonder WomanRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0