Movies
Ratings
295
GoodFellasRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
No MercyRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Elite SquadRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 3.5
Wind River Director's CutRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0