Titles you rated
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 2.5- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 2.5
Carefree Travelers Season 1Rated ★ 3.0