Series
Ratings
10
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0