Series
Ratings
54
Why Women KillRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 4.5