Titles you rated
- InuYashaRated ★ 4.5
- My Love PatzziRated ★ 3.5
- Saiyuki Reload BurialRated ★ 4.5
Saiyuki GaidenRated ★ 5.0
Saiyuki Reload GunlockRated ★ 5.0- Saiyuki OVARated ★ 4.5
- Saiyuki ReloadRated ★ 5.0
Full Metal Panic!Rated ★ 4.5
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 4.5- ChangeRated ★ 4.5
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
素直になれなくてRated ★ 3.5
Zettai KareshiRated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 3.0
- プライドRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 5.0
The Black SwindlerRated ★ 5.0