Series
Ratings
20
Crime SceneRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Hana KimiRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0