Movies
Ratings
338
The ReaderRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0